Anasayfa Yeni Oyunlar Popüler Oyunlar Beğenilen Oyunlar

Balon patlatarak eğlenin

 

Yüzlerce değişik online oyunu bünyesinde barındıran oyun sitemiz oyuncum.org her an elinizin altındadır ve güncellenerek sizi bilmediğiniz farklı boyutlara taşıma gayreti içindedir. Sadece çocukların değil aynı zamanda oyun oynamaktan zevk alan tüm yetişkinlerin de oyun sitesiyiz ve güvenilir oluşumuz ve kalitemizle anılıyoruz. Balon oyunları ziyaretçi akınına uğruyor ve inanın en çok oynanan oyunlar kategorisinde liste başından düşmüyor. Hem oynaması çok kolay, fazla kuralı yok ve hem de sizi eğlenceden eğlenceye götürecek kadar renklerin içinde yer almanızı sağlıyor. Yetişkinler balon patlatma oyunları ile gençlik ve hatta çocukluk günlerine geri dönecekler ve eğlenceyi doruklarda yaşamaya başlayacaklar. Büyük insanlar bile balon ile oynarken balonları patlatamayınca ne kadar heyecanlandıklarını sizlerde şahit olunuz.

 

Çocuklar ise en keyifli dakikalarını balon oyunu oynarken yaşayacak ve bu oyunların kısa sürede bağımlısı olacaklardır.

 

Göz alıcı renkleri ile hemen dikkatinizi çekecek olan balonları, değerli taşları veya topları üçlü veya daha fazla gruplar halinde patlatmaya çalışacak ve patlayan her balonla puan kazanmaya çalışacaksınız. Balon oyunları en zevkli anları online olarak yaşamanıza imkan sunacak kadar çeşitli ve eğlencelidir. Bu oyunlardan ayrılmak istemeyeceğiniz kesin, zira sizi stresten uzaklaştıracak ve kafanızın dağılmasına yardımcı olacaklardır. Renklerinin güzelliği oyunun basitliği ve alınan puanlar sayesinde her zaman bir basamak daha ileri gitmek ve başarıya ulaşmak isteyeceksiniz. Dünya ile aynı anda aynı oyunları oynamanın ayrıcalığından yararlanmak ve bir çok oyunu ilk kez oynama fırsatını yakalamak isterseniz tek seçeneğiniz var, o da bizim oyun sitemizdir.

 

Balon Patlatma Oyunları

 

Renk, renk balonların aynı renkte olanlarını bir yere toplayarak onları yine aynı renk balonla patlatma ve puan kazanma sistemine dayanan balon oyunları herkesin zevkle oynayacağı ve eğlenceli zamanlar geçireceği online oyunlar arasındadır. İnternetin hayatımızın içine girmesi ile birlikte oynanacak oyunların türevleri de değişti ve daha önce aklımıza bile getiremeyeceğimiz online oyunlarla tanıştık, hemen oynamaya başladık ve çok sevdik. İnternetle birlikte ilk bilgisayar kullanıcılarının oynamaya başladığı ve tarihe ilk bilgisayar oyunu olarak geçen oyun balon oyunlarıdır. Canınız sıkıldığında, kafanızı boşaltmak istediğinizde değişik yüzlerce alternatifi olan balon patlatma oyunlarını deneyebilir ve gerçekten de rahatladığınızı fark edebilirsiniz.

 

Balon oyunlarını oynamak için belli bir yaş aralığı yoktur, canı isteyen her yaştan insan bu oyunları oynayarak zevk dolu dakikalar yaşayabilir. Kazandıkça oynamaya doyamayacağınız türden olan balon oyunları bilgisayarda en fazla oynanan oyunlar arasında başa güreşmektedir. Bazen renkli meyveler de balonların yerine geçebilir ve sistem aynı şekilde işleyerek oyun oynayabilirsiniz. Dünyanın her yanından kişi ile arkadaş olup ondan oyuna devam etmek için can isteyebilirsiniz. Bu da ufkunuzun açılması anlamına gelecektir ki başka hiçbir şekilde bunu başaramazsınız. Sitemizden seçerek oynayacağınız her oyun gibi balon patlatma oyunları da bedavadır ve sizden ücret talep edilmeyecektir.

 

Balon Oyunları Patlatarak Stres Atmak

 

İşten eve yorgun argın döndüğünüzü düşünün, alın elinize bilgisayarınızı, tabletinizi veya akıllı cep telefonunuzu, bizim oyun sitemize girin ve seçeceğiniz her hangi bir balon patlatma oyununu oynamaya başlayın. Göreceksiniz, günün yorgunluğundan eser kalmayacak üzerinizde ve kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Bu yüzden balon oyunları aynı zamanda stres atma oyunları olarak da bilinir. Yukarıdan aşağıya doğru belli bir zaman dilimi içinde inmeye başlayan rengarenk balonların hepsini temizlemeye çalışmak sizin heyecan ve adrenalin kat sayınızın da artmasına nende olacaktır.

 

Her şeyi unutup bir kenara bırakacak ve kendinizi olabildiğince oyuna kaptıracaksınız. Böylece zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız, uzmanların söylediklerine göre bir çok internet oyunu en iyi terapiden bile daha etkiliymiş, özellikle de balon oyunları. Her patlatılan top veya balon sizin dertlerinizin yok olması anlamına geliyormuş, yani kafanızın dinçliği için bu oyunları oynamaya başlamalısınız. Emin olun en kısa sürede balon oyunları ile bütünleşecek ve oynamadan duramayacak, bağımlısı olacaksınız.

 

Bu oyunun her basamağı giderek zorlaşmakta ve siz de balonları patlatırken bazen çaresiz kalmaktasınız, ama ne kadar çok puan kazanırsanız oyunda liste başına doğru yükselecek ve bu oyunun tutkunu olan arkadaşlarınıza kendinizi ispat etmiş olacaksınız. Çok kolay oynanabilen oyunlardan biridir balon patlatma oyunları ve belki de bu kadar geniş oyuncu kitlesine ulaşmasının nedeni de budur…

 

Stres Topu Balon Patlatma Oyunları

 

Renkli balonların zengin dünyasına hızla dalmak, onların sanal dünyalarında pupa yelken yolculuğa çıkmak için daha ne bekliyorsunuz? Hemen açın bilgisayarınızı ve online olarak oyun sitemize bağlanın ve en güzel balon oyunları ile tanışıp oynamanın keyfini çıkarın. Canınız her sıkıldığında harikulade oyunların bulunduğu platformumuzdan yardım alabilirsiniz. İsterseniz daha okula başlamamış bir çocuk olun, isterseniz mesleğinizi eline almış bir iş adamı, oyun sitemizde her zevke ve yaş grubuna hitap edecek oyunları bulabileceksiniz.

 

Her oyun önce editörlerimiz ve uzmanlarımız tarafından oynanarak test ediliyor, özellikle de çocukların ruh sağlığı için zararlı olup olmadığı anlaşılıyor ve ancak ondan sonra oyun sitemize eklenip yükleniyor. Dünya standartları göz ardı edilerek eklenen oyunların hiç birini bizim sitemizde bulamazsınız. Balon oyunları yelpazemizde ise başka hiçbir oyun sitesinde bulamayacağınız kadar çok sayıda oyun bulacaksınız. Her biri ayrı, ayrı kategorilere ayrılmış olan oyunlarımızı elinizin birkaç hareketi ile bulup oynayabilir ve eğlenceyi doruklarda yaşamaya başlayabilirsiniz.

 

Balon patlatma oyunu çok basit bir oyundur ancak sizin ne kadar sabırlı olduğunuzu gösterecektir, zira bazı balon oyunları zamansızdır ve ne kadar isterseniz uzatabilirsiniz. Zamana karşı oynamak isterseniz de yine bizim balon oyunlarımızdan yararlanabilirsiniz. Oyun oynayarak geride kalmış çocukluk günlerinize yeniden dönebilir ve o günlerdeki halinizi tekrar yaşayabilirsiniz.

 

Heyecana balonlar ile başlayın

 

İster süreli olan isterseniz de zaman sınırlaması olmayan balon patlatma oyunlarından birini seçin, iyi vakit geçireceğiniz kesindir. Aynı renk balonları bir yerde toplayarak yine onların renginde olan bir başka balonu hedefe isabet ettirerek oynana ve balon patlatma temeline dayanan bu oyunda bazen balonların yerini, renkli meyveler, toplar veya taşlar da alabiliyor. Ancak oyunun özü aynı mantığa dayanıyor ve bilindiği gibi internette en çok balon oyunları oynanıyor. Yaşı kaç olursa erkek kadın demeden bu oyunun müptelası olan çok insan var, öyle ki dünyanın her yanından balon oyunu oynayan insanlara rastlayabilir ve bir birinizden can alış verişi yapabilirsiniz.

 

Zaman sınırlaması olmayan balon patlatma oyunlarında ne kadar sabırlı olduğunuz ortaya çıkacaktır, zamanı iyi kullanmanız gereken balon oyunlarında ise hemen karar verme ve el becerisi yeteneklerinizi konuşturarak yüksek puan toplamaya çalışacaksınız. Şu bir gerçek ki oyunun çeşidi hangisi olursa olsun çok eğlenceli ve keyif verici dakikalar sizleri bekliyor.

 

Öyle ki zaman içinde elde edeceğiniz skorlarla arkadaşlarınızla da yarış haline girebilir ve en çok puan kazananı şampiyon ilan edebilirsiniz. Farklı balon oyunları ile sizi karşılamamızın nedeni hep aynı oyunu oynayarak sıkılmanızı engellemektir. Güncellenmek bizim olmazsa olmazımızdır ve bunu ilke edindik, en son hazırlanan oyunların tamamı sitemizde mevcut. Deneyip kararınızı daha sonra verin ve kalitemizi test edin!

Rtl Live