Anasayfa Yeni Oyunlar Popüler Oyunlar Beğenilen Oyunlar

En güzel barbie oyunları oynamaya hazırmısınız..

Barbie bebekler ilk olarak 1959 yılların başında satılamaya başlamıştır. 1959 yılı Barbie bebeğin doğum günü olarak belirlenmesi ile birlikte uzun yıllarda Barbie bebek modası akımının da öncüsü olmayı başarmıştır. Her kız çocuğunun en sevdiği oyuncak olan, vitrinde her gördüğünde sahip olmak istediği günümüzden bugüne kadar uzanan geniş bir tarihçesi olan Barbie, güzelliği ile her kız çocuğunu kendine hayran bırakan güzelliği, çeşit çeşit kıyafetleri, uzun sarı saçları, iri mavi gözleri ile hala popüleritesini korumaktadır. Bu dönem içirisinde oyun sektörüde çocuklarımızı yalnız bırakmamak için hemen olaya el atmış ve barbie oyunları çıkarmaya başlamıştır. Genellikle kız çocuklarımızın severek oynadığı barbi oyunları sitemizde devamlı yenilenmektedir.

 

Barbie bebeklerin günümüzdeki yerini fazlası ile korumakla birlikte, oyuncak çeşitliği artmaya başlamış, çocuklarınızın da hem görsel hafızasını kuvvetlendirmeye hem de hayal gücünü geliştirmeye fazlası ile yardımcı olmuştur. Barbie bebekler, çocuklarınızın keyifli ve kaliteli zaman geçirmesi yanı sıra, geniş skalası ile çocuklarınızın ilgisini üzerine çekmeye devam etmektedir, Barbie bebek evleri, Barbie bebek makyaj malzemeleri, Barbie bebek kuaför setleri, Barbie bebek kıyafetleri modası, Barbie bebek gelinlikleri, barbienin eşi olarak gösterilen Ken erkek oyuncağı ile her kız çocuğunun hem ilk aşkı hem de barbiden kıskandığı bir oyuncak fenomeni olarak karşınıza çıkmaktadır. Barbie oyunları geniş skalası ile çocuklarınızın karşısına çıkmaktadır.

 

Kız çocuklarının en büyük doğum günü hediyesi dileği olan Barbie bebek evi, iki yada üç katlı olarak ebeveynlerin karşısına çıkabileceği gibi kimi zaman da isteğe bağlı olarak çocuğunuzun içine girebileceği ebatta yaptırılarak, çocuğunuzun içerisinde oynama imkanı da sunulmaktadır. Kişi ye özel yaptırabileceğiniz Barbie bebek evlerinin içerisinde kimi zaman çocuğunuzun hayal gücüne göre yemek yapabileceği, küçük tencere, tava, ocak, buzdolabı, yemek takımı olduğu gibi her kız çocuğunun dikkatini fazlası ile renkli kıyafetler giydirerek çay partisi hazırlayıp arkadaşlarını davet ederek sosyal çevresinde ki iletişimi de arttırmasına yardımcı olmaktadır. Sizde bir ebeveyn olarak çocuklarınızın hayal gücünün artmasını, sosyal iletişimi kuvvetlenmesini istiyorsanız, çocuklarınız için güvenli olan, ve birçok Barbie oyunları çeşitleri olan sitemize giriş yaparak çocuklarınızın keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

 

Kız çocukları için en yeni barbie oyunları

 

İnternet sitemizde bulunan Barbie oyunları bir çok yönden çocuklarınızın, görsel hafıza ve duygusal zeka gelişimine destek olmayı hedeflemiştir, Barbie giydirme moda oyunları ile çocuklarınızın renkleri iyi tanımasına, her kız çocuğun en sevdiği alan olan kıyafetleri kendi zevkine göre giydirmesi ile kendine özgüveninin artmasına, Barbie makyaj oyunları ile annelerinden gizli gizli çaldığı rujlar yerine, Barbie bebeğe makyaj yapma fırsatı tanıyabilir, Barbie bebek kuaför oyunları ile de Barbie bebeğin saçlarını istediği şekle sokarak, hayal gücünün artmasına yardımcı olabilirsiniz. Son döneme de favoriler arasında gösterilen Barbie mutfakta oyunları ile çocuğunuzun sitemiz üzerinden çeşit çeşit pasta yapmasını siz ebeveynler de keyifle izleyebilir, hatta bazen çocuklarından bile ilham bile alabilir, çocuğunuzun içindeki aşçıyı dışarıya çıkartmasını sağlayabilirsiniz. Kız çocuklarınızdan en çok ilgi gören diğer oyunlarımızdan birkaç tanesi de Barbie giydirme ve Barbie bebek makyaj oyunları, çocuklarınız kimi zaman Barbieleri çay partisine göndermek için giydirdiği gibi kimi zaman da Barbie bebeğini Ken ile partiye hazırlayarak hayal gücünün artmasına yardımcı olması için hedef alınarak tasarlanmış bir oyun olarak sitemizde karşınıza çıkmaktadır.

 

Sitemizde çocuğunuzun hayal gücünü geliştirmesi için tasarlanan Barbie oyunlarımız haricinde, hafızasını geliştirmesine destek olması içinde düşünülen Barbie puzzle oyunları çocuklarınızı beklemektedir. Sizlerde çocuklarınız için güvenli bir site arıyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Rtl Live