Anasayfa Yeni Oyunlar Popüler Oyunlar Beğenilen Oyunlar

Ben10 oyunları için hazırmısınız?

Ben10 ilk olarak Amerikan yapımı bir çiziği film olarak çocuklarınızın hayatına 2005 yıllarında girmiş olup, ağırlıklı erkek çocuk olarak siz ebeveynlerin karşısına çıkmıştır. Ben10 aksiyon, macera, bilim kurgu, animasyon bir film olarak 2005 yıllarında adını söz ettirmeyi başlamıştır, ben10 oyunları ve çizgi film kahramanları 10 adet farklı karaktere yakındır. Bu yüzden çok fazla karakter de ben10 oyuncağı bulunmaktadır. Ben10 oyunları ve çizgi filmleri aksiyon, macera ve bilim kurgu üzerine kurulu olduğu için özellikler erkek çocukların dikkatini hızla çekmeyi başarmış olup, erkek çocukları sadece araba oyuncakları, oyunları dışında hayal gücünün gelişmesini ve dikkatini çekmeyi hedeflemiştir.

 

Ben10 oyunları ve oyuncakları yanı sıra, ben10 çantaları, defterleri, kalem kutularını da kırtasiye ve büyük marketlerde yerlerini almaya başlamıştır. Okul döneminde erkek çocukların en büyük ilgisini çeken, hatta dersleri ve okulu sevmesine yardımcı olan, ders dönemi bir an önce başlamasını bekleyen öğrenciler ben10 defterleri, çantaları, kalem kutuları, lisanslı olarak üretilen boya kalemleri, pastel boyaları, resim defterlerini tercih ederek ben10 ne kadar sevdiklerini göstermiştir. Ben10 başlarda da söylediğimiz gibi bir çok karakteri bünyesinde barındırdığından dolayı, çocukların dikkatini hızla üzerine çekmeyi başarmış, çocukların oyun oynarken hayal gücünü artırmayı hedef almıştır.

 

Çocuklarınız ben10 oyunları oynarken kendisini, kimi zaman omnitrix olan, evrene barış gelmesini hedefleyen bir karaktere kimi zaman ultimate alien olan dünya ile ilgili barış hayalleri kuran ben10 nin planlarını altüst etmeye çalışan kötü karakter ile karşı koymaya, planlarını iptal etmeyi hedefleyen karakter olarak görerek ben10 oyunlarını keyif ile oynar. Ben10 deki geniş karakter skalası ile oyun oynarken, bilim kurgu filmleri gibi bilim kurgu oyunları ile de keyifli, kaliteli ve öğretici zaman geçirebilir. Sitemizde bulunan ben10 dünyayı kurtarma oyunları ile dünya barışının önemini, ben10 köpek kurtarma operasyonu oyunu ile hayvan sevgisini, ben10 kötü adamların peşinde oyunu ile insan sevgisi ve barışının önemini öğrenerek bir çok konuda kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye algısı açık olarak sizlere destek vermeyi hedeflediğimiz internet sitemiz, siz ebeveynlere güvenli bir oyun sitesi olarak hizmet vermekteyiz.

 

En yeni ben10 oyunları ile zevkli dakikalar geçirin.

 

Ben10 oyunları son dönemde oldukça popüler oyunlar arasında yerini almakla beraber, sinema, tiyatro gibi çocuklarınız ile yapabileceğiniz, vakit geçirebileceğiniz keyifli bir aktivite olarak ta karşınıza çıkmaktadır. Sinema sektöründe de kendisini hızla kabul ettiren ben10 çocuk sinema filmleri arasında izlenme rekorları kırıp, okul döneminde sınav stersi, öğrenim dönemi çalışılan derslerden yorulan çocuklarınız için iyi bir dönem ya da hafta sonu tatili ödülü olarak yada çocuğunuz ile vakit geçirebileceğiniz keyifli bir sinema filmi olarak ta karşınıza çıkmaktadır. Özellikle sinemadan uyarlanmış ben10 çocuk tiyatroları, unutulmaya yüz tutmuş tiyatro sektörünü erken yaşta çocuğunuza aşılamakla beraber yazın açık hava tiyatrosu ile de çocuklarınız ayrı bir eğlence ve deneyim olma seçenekleri arasında yerini almıştır. Tiyatro önemli sanat dalları arasında yerini almakla beraber, çocuğunuz için kimi zaman güldüren kimi zaman düşündüren kimi zamanda edebiyat ve tiyatroya ilgisini arttırarak ileride ki meslek seçimini tiyatro sanat dalından yapmasına yardımcı olabileceği gibi, düşünce ve hayal gücünü geliştirmesine yardımcı olabilir. Çocuğunuz ile birlikte gidebileceğiniz gibi, çocuklarınızın sosyal alanda gelişmesi ve sosyal çevre edinmesi için çocuğunuzun arkadaş grubu ile birlikte de gidebilirsiniz.

 

Sizlerde çocuğunuz için ben10 oyunları ve bunun gibi birçok oyunla oynaması için güvenli bir internet sitesi arıyorsanız, sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Rtl Live