Anasayfa Yeni Oyunlar Popüler Oyunlar Beğenilen Oyunlar

Çizgi film seyrederken oyunlarınıda oynamaya başlayın

Çizgi filmler, çocuklarınızı hafta sonu birlikte keyifli vakit geçirmek için götürdüğünüz sinema, sömestr tatillerinde çocuklarınızın okul döneminde yorulduğu sınav ve derslerden sonra motive etmek hoş vakit geçirerek, hayal dünyasını geliştirmek için yapılan sosyal başlıca aktiviteler başında sinemaya gitmek yer almaktadır. Çeşitli çizgi filmler televizyon dışında sinema alanında da sosyal bir aktivite olarak başlıca yerini almaktadır. Sinema hem çocuğunuz ile birlikte keyifli vakit geçirmeniz için iyi bir aktivite olmakla birlikte, ileride çocuğunuz için sanat dallarına ilgi duyması ve kendin birçok konuda geliştirebileceği bir alan sunmaktadır. Çizgi filmler artık sadece televizyon ve sinema dallarında değil, çizgi film oyunları olarak ta karşınıza çıkmaktadır.

 

Çizgi film oyunları, çizgi film karakterlerinin çeşitliliği sayesinde oyun alanında da birçok seçenek sunmaktadır. Çeşitli karakterler, çeşitli animasyonlar çocuğunuza yemek yedirirken bile siz ebeveynlerin ciddi birçok destekçisi olmaktadır. Akıllı telefon ve tablet uygulamaları ile çocuğunuz istediğiniz yerde, siz ebeveynlerin kontrolü altında, sizin belirlediğiniz süre zarfları içerisinde çocuğunuza ödül olarak sunulacağı gibi hayal gücünün gelişmesine de yardımcı olur. Çocuğunuz çizgi film izlerken siz ebeveynler kendinize dilediğinizce vakit ayırabilir, çocuğunuzun hoşça vakit geçirmesine de yardımcı olabilirsiniz.

 

Çizgi film oyunları ile çocuğunuzun hayal gücünün gelişmesine, erkek çocukların aksiyon oyunları ile hayal gücünün gelişmesine, puzzle oyunları ile hafızasının güçlenmesine, çeşitli hayvan oyunları ile, hayvanları tanımasına ve sevmesine yardımcı olabilirsiniz. Kız çocukların ilgisini çeken bebek giydirme oyunları ile belki de ileride modacı olmasına, makyaj oyunları ile sizin rujlarınızı kullanmasından vazgeçmesine, dekorasyon oyunları ile hayal gücünü geliştirmeye, boyama oyunları ile renkleri tanımasına, sayı sayma oyunları ile sayısal zekasını geliştirmeye, bulmaca oyunları ile hafızasını geliştirmeye, fark bulma oyunlarımız ile de görsel zekasını geliştirmek için sizlerde sitemize giriş yaparak çocuğunuz için arkadaşları ile birlikte oynayacağı oyun seçebileceğini gibi sizlerin de çocuğunuz ile birlikte oynayabileceğiniz hoşça vakit geçirebileceğiniz oyunlar seçebilirsiniz.

 

Çizgi filmleri oyun alanında yerini almaya başladı.

 

Çocuğunuz arkadaşları ile beraber oynadığı çizgi film oyunlarında, sosyal çevresini geliştirerek, sosyal bağlarını kuvvetlendireceği gibi paylaşmayı da öğrenerek kendisine özgüvenli, paylaşımcı bir birey olmasına da yardımcı olur. Kız çocuklarınızın dikkat çekeceği oyun seçeneği fazla olduğu kadar erkek çocuklarınızın da ilgisini çekebilecek oyun seçeneği sitemizde bulunmaktadır. Kız çocuklarınızın ilgisini başlıca çekebilecek olan çizgi film oyunlarımız arasında Barbie ile makyaj yap, bebek bakıcısı, evcil hayvan veterineri, pony ile atları besleme oyunları, Barbieyi baloya hazırlama gibi oyunlarımız yer alırken erkek çocukları için, ben aksiyon oyunları, araba yarışı oyunları, şimşek maquuen oyunları, dünyayı kurtarma gibi çeşitli oyunlarımız bulunmaktadır.

 

Çizgi film oyunları, çocuklarınızın hayatına sadece sinema ve televizyon sektörü haricinde, çocuklarınızın okul ürünleri arasında da yerini almaktadır. Çocuklarınızın okul dönemi başladığında, okul alışverişi yaparken, çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterleri de kırtasiye büyük marketler de gözünüze fazlaca çarpmaya başlamıştır. Kız çocuklarının tercih ettiği barbieli defterler, wings li kalem kutuları, doralı lisanslı pastel boyalar çoğunlukla olarak pembe rengi kız çocuklarınız tarafından tercih edilirken, dilediği defter, kalem, kalem kutusunu seçmesi hem özgüvenin artmasında yardımcı olurken hem de okul döneminde eğlenceli bir okul dönemi geçirmesine yardımcı olmaktadır. Erkek çocuklarının da çoğunlukla tercihi olan şimşek mcbenquuen, örümcek adam, , caillou, pepe çizgi film karakterlerinin cetveli, silgisi, resim defterleri de kırtasiye ve marketlerde göze çarpanlar arasına girerek, kız çocukları gibi eğlenceli bir okul dönemi geçirmesine yardımcı oluyor.

Rtl Live