Anasayfa Yeni Oyunlar Popüler Oyunlar Beğenilen Oyunlar

Dora oyunlarını oynamanın zevkini çıkarın

Kız çocuklarınızın yakından takip ettiği, sevimli bir çizgi film karakteri olan dora, artık çocuklarınızın hayatına günümüzde dora oyunları ile olarak ta girmeye başlamıştır. Dora eski dönemde pokahantasa görselliği ile benzemekte olup, kısa saçları hayvan arkadaşları, kaşif dora olarak ta bilinen bir çizgi film karakteridir. Dora genel olarak sevimli hayvanlar ile keşif yaparak çocuklarınızın ilgisini çekmeyi başarmıştır. Dora sinema ve televizyon dalları haricinde, dora oyunları ile karşınıza çıkmaktadır.

 

Dora oyunları, dora ve sevimli hayvan arkadaşları keşif oyunları ile çocuğunuzun hem çeşitli ülkeleri keşfetmesini isteğini arttırmasını sağlayarak, hayvanları tanıması ve sevmesi için oldukça iyi bir fırsat tanımaktadır. Dora oyunları ile çocuğunuzun hayal gücünün gelişmesi yanı sıra, hayvanlardan korkan çocuklarınız varsa dora ve hayvan arkadaşları dostluğu sayesinde çocuklarınızın hayvanlara bakış açısını değiştirebilir hatta ebeveyn olarak evcil sahibi olmak istiyorsanız, çocuğunuzun evcil hayvanlara bakış açısının değişmesi ile evcil hayvan sahibi de olabilirsiniz. Evcil hayvanların çocuk psikolojisindeki önemli yerlerini düşünürseniz dora ve hayvan arkadaşlarının dora oyunları çocuğunuzun hayvanlara bakış açsını geliştirebilirsiniz.

 

Sitemizde bulunan çeşitli dora oyunlarını sizlerde çocuklarınız ile birlikte oynayabilir, keyifli vakit geçirebileceğiniz gibi çocuklarınızın arkadaşları ile oynayabileceği iki kişilik oyun seçeneklerimiz ile de çocuğunuzun sosyalleşmesine yardımcı olabilirsiniz. Dora oyunları gibi dora oyuncakları da fazlaca oyuncakçılarda ve marketler de gözünüze çarpmaya başlamıştır. Dora oyuncakları hareket edebilen, konuşabilen özelikleri ile çocuğunuzun gelişimine fazlası ile destek olarak, çocuğunuzun ilgisini fazlaca çekerek dikkat dağınıklığını da en aza indirmeyi hedeflemiştir. Dora sinema sektöründe de oldukça tercih edilen bir çizgi filmi karakteri haline gelmiştir. Çocuğunuz ile hoşça vakit geçirebileceğiniz sinemayı tercih edebileceğiniz gibi, tiyatro dalını da tercih edebilirsiniz. Tiyatro günümüzde sinema ve internet oyunları dalları arasında biraz daha geri planda kalmış olsa da, siz ebeveynler olarak çocuklarınıza tiyatro günü hazırlayarak, çocuklarınızın arkadaşlarını da davet ederek hem çocuğunuzun dikkatini tiyatroya çekebileceğiniz gibi, çocuklarınızın arkadaşları ile kaynaştırıp sosyal çevresini genişletebilirsiniz. Sizlerde çocuklarınızın sosyal ve kültürel alanda gelişmesini istiyorsanız tiyatro ve sinema faaliyetlerini birlikte keyifli vakit geçirmek gelişimine destek olmak için tercih edebilirsiniz.

 

Güzel kızımız doranın en güzel oyunları artık sitemizde

 

Tiyatro ve sinema dışında çocuğunuzun sosyal çevresini geliştirmek ve hayal gücünü arttırmak isterseniz sitemizde bulunan dora oyunlarını tercih edebilirsiniz. Sitemizde dora oyunlarının birçok eğitici ve öğretici oyunları yer almaktadır, dora ile arkadaşları, dora çiftlikte, deniz kızı dora, dora giydir, dora çiçek bahçesinde, dora piknikte, bisikletli dora gibi oyunlarımız arasından çocuğunuz kendisine en uygun oyunu seçmesini sağlayabilir, kız çocukların en çok dikkatini çeken başlıca oyunlarımız arasında olan dora giydir ile kız çocuklarınızın hayal gücünün gelişmesine yardımcı olabilir, renk görselliklerinin artmasına destek sağlayabileceğiniz gibi, dora ve evcil hayvan arkadaşları çiftlikte başlıklı bir diğer dikkat çeken oyunumuz ile çocuğunuza hayvan sevgisini aşılanmasına yardımcı olabilir, evcil hayvanlardan korkmamasını, çiftlik hayvanlarını özelliklerini öğrenmesine yardımcı olabilirsiniz.

 

Sitemizde bulunan çeşitli dora hafıza oyunları ile çocuğunuzun görsel ve sayısal zekalarının gelişiminde yardımcı olabilecek dora oyunları yanı sıra, birçok bulmaca ile çocuğunuzun düşünme hızını artırabilir, çocuk su dokular ile sayısal hafızasını geliştirebilir, renk oyunları ile renkleri tanımasına yardımcı olabilir, aksiyon ve bilim kurgu oyunları ile bilim dalına ilgi sağlayarak geliştirmesine yardımcı olabilir, sizin ve çocuğunuz için en uygun oyunları seçebilirsiniz. Sizlerde ebeveyn olarak internet çağı döneminde, interneti çocuklarınıza dezavantaj yerine avantaja çevirebilir güvenilir olan sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Rtl Live