Anasayfa Yeni Oyunlar Popüler Oyunlar Beğenilen Oyunlar

Dövüş oyunları ile adrelin yaşayın

 

Bildiğiniz gibi arkadaşlar internet hayatımıza bir girdi pir girdi, bundan sonra da onu hayatımızdan uzak tutmanın pek mümkün olmadığını da anlamış olduk. Hemen hepimiz onun nimetlerinden yararlanıyor ve kolaylıklarını hayatımızın hemen her anında yaşamaktan zevk alıyoruz. İster bilgi alış verişi, ister öğrenim, ister başka nedenlerden olsun bilgisayar kullanıp da internette dolaşmayan pek azdır.

 

Akıllı cep telefonlarının kullanılmaya başlanması ise oldukça konfor getirdi hayatımıza ve interneti artık cebimizde taşımaya başladık. İnternette sörf yapmak dedikleri dolaşmak, diğer alanlarda da aktif olmamızı sağladı. Örneğin oynadığımız oyunların boyutları değişti ve artık sosyal medya denilen sanal alem oyun ortamlarımız oldu çıktı zira çok fazla oyun seçeneği sunuyor bizlere.

 

Yurdun en kaliteli oyun sitesi olarak biz de sektördeki yerimizi oyuncum.org olarak aldık ve sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. Daha önce hiç duymadığınız, oynamadığınız dünya standartlarındaki oyunlarımızla keyfinize keyif katılacak ve eğlenerek zaman geçirmenin zevkine varacaksınız. Boks, karate, judo, güreş ve buna benzer oyunların dövüş oyunları olarak isimlendirildiğini biliyoruz. Ancak pek çoğumuz tarafından şiddet ile eş değer anılan bu dövüş oyunlarının hak ettiği değere kavuşmasına sizinle birlikte zemin hazırlayacağız. Bunun da sporun bir türü olduğunu ve eğlenmek için yapıldığını kanıtlamak zorundayız ve oyun sitemizdeki dövüş oyunları bu amaca hizmet etmektedir. Bu güne dek beyaz perde dediğimiz sinemada dövüş sporları ile ilgili bir çok film seyretmiş olabilirsiniz tabii ama bunu bire bir kendiniz oynayıp da sizi nasıl etkisi altına alacağını ancak oyun oynayarak hissedebilirsiniz. .

 

Dövüş Oyunları ve Dövüş Sanatı

 

Şiddet içermeden yapılan dövüş aslında sanat olarak da nitelenebilir. Tamamen spor yönü ağır basan ve sizi keyiflendiren yönü ile kendine bağlayan bu oyunları kısa zamanda benimseyecek ve bağımlısı haline geleceksiniz. Hazırlanan oyun programı sayesinde oyunu kendi başınıza da oynayabilirsiniz arkadaşlarınızla ortaklaşa da, hem böylece kazanmanın başarısını doya, doya içinizde yaşayabilirsiniz.

 

Dövüş oyunları dendiği zaman akla nedense hep erkekler geliyor ama bayanlarında bu oyunlara ilgi duyduğunu ve sıklıkla oynadıklarını söylememiz gerekiyor. Çok zevkli ve ilginç dakikalara imzanızı atmak isterseniz hemen sitemizi ziyaret etmeye başlayın ve canınızın istediği bir oyunda karar kılarak oynamaya başlayın. Genellikle uzak doğu dövüş sanatından esinlenilerek hazırlanmış olan oyun seçeneklerimizi bulacaksınız sitemizde. Ara da bir bayanların yaptığı dövüşleri de işleyen oyunlarımız yok değil.

 

Keyfinize göre seçim yapmakta özgürsünüz tabii, bu oyunların karşılığında sizlerden tek kuruş ücret talep edilmeyecektir, hepsi Türkçe olup anlaşılması kolay bir dil ile hizmetinize sunulmuşlardır, görüntü ve ses kaliteleri ise mükemmeldir. Oyun oynarken bazı durumlarda kalbiniz bu heyecana dayanamayacak ve uzun süreli soluk almak zorunda bile kalabileceksiniz!!! Yani sizin anlayacağınız bizim oyunlarımızın gerçekle yakınlığı çok fazla, kendinizi bir anda oyunun içinde bularak kahraman olacak ve destan yazmaya, tüm düşmanlarınızı alt etmeye başlayacaksınız.

 

Dövüş Oyunları artık üçretsiz online oynayın

 

Kendinizi nasıl hissettiğiniz dövüş oyunlarına başlamak için önemli bir etkendir, yumruklarınıza güveniyorsanız bir boks maçı sizin için ideal olabilir veya uçan tekme konusunda fikirleriniz varsa karate önerebiliriz. Dövüş oyunları içerik olarak çok çeşitlidir, ama bilin ki her oyunun kendi alanında heyecan dozu oldukça yüksektir. Rakibi yenerek puan alma esasına dayalı olan bu oyunların sizi etkileyeceği kesin. Bu oyunu oynarken tüm bilgisayar üzerinden hareketlerle değişik figürler ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Erkek oyuncuların en çok tercih ettiği oyunların başında gelen dövüş oyunları hayata farklı bir bakış açısı ile bakmanızı ve daha yaşanmaya değer olduğunu anlamanızı sağlayacaktır. Online oyunların insanları dinlendirdiği, hayatın rutin akışından kurtulmalarına zemin hazırladığı biliniyor. Ceplerimizde, her an yanı başımızda olan cep telefonlarımızla bile internetten sitemize girerek bulunduğunuz her ortamda oynayabilirsiniz. Bilmelisiniz ki şiddet bağımlısı olmayacak ve oyunların nasıl olması gerektiği hakkında fikir sahibi olacaksınız. Aksiyon bu oyunlarda her zaman zirvelerdedir ve adrenalin patlaması yaşamaya hazır olmalısınız.

 

Kalp atışlarınızın ritminin hızlanmaya başlaması ile birlikte tamamen rakibinize odaklanacak ve onu yenmeye çalışacaksınız. Parmaklarınızın birkaç hareketi ile oyunun kazananı olmaya hazırlanın, maceradan maceraya koşmak ve kendinizi kanıtlamak için dövüş oyunlarından daha iyisini bulamazsınız. Her evin atmosferi bu oyunlarla değişecek ve heyecan sizin yanınızdan ayrılmayacaktır.

 

Dövüş oyunlarını bedava oynayın artık

 

Aslında tüm bu vurdulu kırdılı diye tabir edilen oyunların kökeni spora dayanıyor ve şiddet öğesi ancak çok zorunlu hallerde devreye giriyor, işte biz de oyun sitesi olarak tüm macera oyunu düşkünlerinin ruh sağlığını korumak amacı ile oyun seçimlerimizi çok dikkatli yapıyoruz. Aksiyonu evlerinize ve bulunduğunuz her yere taşımak ve size de bunu yaşatmak istiyoruz.

 

Dünya çapında olan oyun sitemizin kategori seçenekleri arasında yüzlerce oyun bulabilirsiniz. Dövüş oyunları skalamız da oldukça geniş oyuncu portföyüne sahiptir. Bedava oynayacağınız bu oyunlarla oyunlara doyacak ve eğlenmenin yanı sıra kafanızı boşaltmanın da iç huzurunu yaşamayı başaracaksınız. Oyun dünyasının engin denizlerinde yolculuğa çıkmak için çok beklemenize gerek kalmadı, artık biz varız ve bu dünyanın kapılarını sizler için ardına kadar açıyoruz. Oyunlar sizi muhteşem bir ortama taşıyacak ve bu ortamdan çıkmak istemeyeceksiniz. .

 

Nefes kesen maçlar, enteresan hareketleri ile uzak doğu sporları ayaklarınızın altına serildi. En güzel dövüş oyunlarını bizim sitemizde bulacak ve başka sitelerin oyunlarını oynamayı aklınıza bile getirmeyeceksiniz bizden sonra. Arkadaşlarınızla oynarken en güçlü kim onlar da anlayacak ve oyunların kahramanı olarak sizleri göreceklerdir. Dövüş oyunları için oyun sırasında kendinize bir rakip belirleyecek ve onlarla yine belli ortamlarda oynayarak hayatınızın maçlarını yapacaksınız. Bazı oyunlarda kural olmamakla beraber pek çoğunda vardır ve bu kurallara uymazsanız oyun dışında kalır ve diskalifiye olursunuz.

 

Dövüş Oyunu Kategorileri

 

O kadar çok oyun kategorisi var ki, görünce gözlerinize inanamayacaksınız, deneme yanılma yöntemi ile sizin en çok ilginizi çeken oyunda karar kılıp en çok onu oynamaya başlayacağınızı biliyoruz. Oyunlar maceranın yanı sıra beraberlerinde strateji ve zihin oyunlarını da getirir, anında karar vermek, reflekslerin güçlü olması gibi kişisel özelliklerinizi bu oyun sırasında geliştirebilir ve bunu normal hayatınıza da taşıyabilirsiniz. .

 

Başka oyun sitelerinde değişik oyunlar arayarak zaman yitirmenin anlamı yok, en güzel ve güncel oyunları bizim sitemizin içeriğinde bulacaksınız. Hep aynı oyunlar sizi sıkmasın diye güncellenmekten vazgeçmeyeceğiz, bazen de karşınızda korkunç bir yaratığı bulabilir ve onu saf dışı bırakmak için değişik silahlarla onunla dövüşebilirsiniz. Anlatmaya çalıştığımız oyun seçeneklerimizin çokluğudur, alternatif oyunlarla stresten uzak, eğlenceli keyifli ve zevk dolu saatler geçireceğinizden eminiz. .

 

Oyun grafiklerimiz son teknoloji eseridir ve kalitelerinden asla şüpheye düşmemelisiniz. Dünya standartları göz ardı edilmeden sizin memnuniyetiniz için oyunlarımızı seçerken çok titiz davrandığımızı bilmenizi isteriz. Sanal alem oyunlarının pek çoğu aynı amaca hizmet ediyor zaten, günün yorgunluğunu üzerinizden atmak ve eğlenerek zamanın nasıl geçtiğini anlamamak… Oyun uzmanlarımız sizin için önce oyunları oynayıp denetlemekte ve ondan sonra bizler sitemize ekleyerek oynamanızı sağlamaktayız. Bizim olduğumuz her yerde azami keyfi alacağınızı bilmelisiniz. Bu oyunlarda sizler sadece oyun oynayın ve üçret ödemeyin ancak burada öğrenmiş oldugunuz hareketleri ve teknikleri hiç bir zaman arkadaşlarınız üzerinde uygulamayın.

Rtl Live