Anasayfa Yeni Oyunlar Popüler Oyunlar Beğenilen Oyunlar

Eğlenceye başlamaya hazır olun

 

Giderek gelişen ve değişen teknoloji sayesinde çok şey öğrendik ve alışkanlıklarımız da değişmeye ve yenilenmeye başladı. Eskiden sokak oyunları popülerken şimdilerde internetin hayatımıza bomba gibi düşmesi ile birlikte online oynanan oyunlardan kendimizi alamaz olduk. O kadar çok oyun seçeneği var ki internet ortamında, bazen hangisini oynayacağımızı bile şaşırabiliyoruz. İnternet oyun sitelerinin en kaliteli ve en güvenilir olanlarından biri olarak siz değerli internet oyuncuları için farklı kategorilere yaydığımız oyunlarımızı size tanıtmak istiyoruz.

 

Bunların içinde neler yok ki, giydirme oyunları için olan farklı oyunlardan tutun da yetişkinlerin oynayabileceği oyunlara kadar muhteşem bir yelpazemiz var ve her geçen gün bunların artmasına özen gösteriyor ve kendimizi sürekli yeniliyoruz.

 

Bu makalemizde kız çocuklarının en çok sevdiği oyunların başında gelen giydirme oyunları ile ilgili birkaç şey anlatmak istiyoruz. Küçük kız çocuklarının hayal dünyalarını geliştirdiği bilinen ve bu yüzden de çok değişik versiyonları olan bu oyunlar bizim sitemizin de en çok ilgi gören oyunları arasında yer alıyor. Bilindiği gibi Barbie bebeklere kız çocukları bayılıyorlar ve onu değişik kıyafetlerle giydirmek, aksesuarlarını değiştirerek kullanmalarını sağlamak onlar için muhteşem bir zevk oluyor. Bazen de tanınmış ünlü bayanların giydirilmesini konu alan oyunları seçiyorlar ve onları en güzel halleri ile tanımaktan çok hoşlanıyorlar. Giydirme oyunları çocukların zevklerinin gelişmesine de yardımcı oluyor. Sizlerde evdeki çocuklarınızın giysi giydirirken nasıl o güzel kızları süslediklerine inanamayacaksınız.

 

Hayal Dünyasını Geliştiren Oyun

 

Kıyafet seçimleri insanların hayatları boyunca kişiliklerinin belirtisi olarak kabul edilir. Stil sahibi olmayı herkes beceremez, bu doğuştan var olan ve sonradan da geliştirilebilmesi mümkün olan bir yetenektir. İşte giydirme oyunları bu yeteneğin tamamlanması için biçilmiş kaftan sayılır. Kız çocukları renk uyumunu, kıyafetlerin kombinasyonunu, makyajın kıyafet ile nasıl bütünleşebileceğini giydirme oyunları ile nasıl olduğunu fark etmeden kolaylıkla öğrenebilirler ve ilerideki hayatlarında bu deneyimlerini gerçeğe dönüştürerek tarz sahibi olduklarını herkese gösterebilirler. Sitemizde eklenmiş olarak bulacağınız bu oyunun çeşitli seçenekleri ile kız çocuğunuzun tanışmasını sağlayın ve yeniliklere her zaman açık olması gerektiğini öğretin. Oyunlarımızın tamamı Türkçedir ve kolayca oynanabilecek durumdadır. Oyunların görüntüsü ve ses kalitesi de mükemmel olup çocuğunuzun kendini ünlü bir modacı gibi hissetmesini sağlayacak kadar etkilidir. Zira bu oyunlar aynı zamanda makyaj nasıl yapılır, esmerlere, sarışınlara en güzel uyum sağlayacak olan renkler nelerdir gibi hayatı boyunca karşısına çıkacak olan öğretileri zorlanmadan aklına yerleştirecektir.

 

Kız çocuklarının büyük zevk alacağı kombinasyon oyunlarının en güzelleri sitemizdedir ve canınız her istediğinde internetin bağlı olduğu her ortamda kızınızın oyunu oynamasını sağlayabilirsiniz. Giydirdiği bebek veya hayal kahramanı ünlünün resmini herkesle paylaşmanın sevincini de ona yaşatabilirsiniz. Dünyanın en popüler oyunlarının başında bu kategorideki oyunlar geliyor ve her zaman güncellenen sitemiz de sizlerin mutlu olmanız için var gücü ile çalışmalarına devam ediyor.

 

En Sevilen Giydirme Oyunları

 

Aslında giydirme oyunlarını erkek çocuklarına da tavsiye ediyor uzmanlar, yaş aralığı 5 ile 14 olan erkek çocukların bu oyunları oynamasında hiç bir sakınca yok ve onların hayal dünyalarının da gelişime ihtiyacı olduğu bir gerçek. Ama bazı anne ve babalar bu oyunların sadece kız çocuklarına uygun olduğunu düşünüp erkek çocuklarını uzak tutmaya çalışıyorlar. Giydirme oyunları arasında gelinlik giydirme ve makyaj yapmayı da sayabiliriz. Bazı oyunlara ise alış verişe giderek başlanıyor, oyuncu önce ne istiyorsa mağazalara gidip alış verişini yapıyor ve sonra da aldığı kıyafet ve aksesuarları bebeklere veya oyun kahramanlarına giydirerek oynamaya devam ediyor.

 

Hiçbir ücret ödemeden oynanacak olan oyunların tamamı Türkçedir ve anlaşılacak düzeylerdedir. Keyifli bir yolculuğa oyunlarımız aracılığı ile çıkacak olan çocuklarınızın hayal dünyalarının giderek güçlendiğini görmek sizi de mutlu edecektir. Oyun sırasında kahraman her kim ise ki bu ünlü bir kişi de olabilir veya bebekler de olabilir, onu çok şık hale getirmek ayrıca çocuğunuzun yüksek puanlar kazanarak oyunda başarılı olmalarını da sağlayacak ve seviye atlamalarına yardımcı olacaktır. Giydirme oyunları deyip geçmeyin, dünyanın en gelişmiş ülkelerinde bulunan pek çok kız çocuğu bu oyunlara bayılıyor ve her zaman oynamak istiyorlar. Bizim ülkemizdeki kız çocuklarını bu güzelliklerle tanıştırmayı görev bilerek adımlara attık ve sonunda çok kaliteli oyunları sitemize eklemeyi başararak kendimiz ispat ettik.

 

Online Şıklık Yarışı

 

Keyifli ve ilginç saatler geçirmek isteyen kız çocuklarının olmazsa olmazıdır giydirme oyunları, oyundaki kahraman kim isterse olsun, onu gerektiği gibi güzel bir biçimde giydirmek, makyajını ve saçını yaparak onu şık bir görünüme kavuşturmayı çok severler ve bu kahramanda kendilerini gördüklerini, kendilerini onun yerine koyduklarını söylüyor uzmanlar. İlerideki hayatlarının şıklık tohumlarını bu şekilde attıkları da malum. Her seferinde farklı ve trend bir kombinasyon sağlamak onların zihin gelişmelerini de sağlayacak çok önemli bir unsur olacaktır. İşte giydirme oyunları ne kadar önemli olduklarını bize bu şekilde kanıtlıyorlar.

 

Hep aynı tarz oyunları oynamaktan sıkılan kız çocukları yaratıcılıklarını geliştirme yönünde olumlu adımlar atmalarını sağlayacak olan bu oyunlara bayılacaklardır. Baştan sona kadar bir bayan ne şekilde giydirilirse göze daha uyumlu gelir, modaya uygun olur, ayakkabısından çantasına, giysisinden dış giyimine, saçına, makyajına, aksesuarlarına kadar modern bir şıklık ona nasıl kazandırılır bu oyunların dışında çocuklarınızın öğrenebilmesi mümkün değildir. Yeteneklerini geliştirmek, ahengi yakalamak, bütünlük kazandırmak için dünyadaki diğer arkadaşları ile aynı anda bu oyunları oynayarak sağlanacaktır. Bazen görülüyor ki büyükler bile giydirme oyunlarını oynayarak keyifli zaman geçirmeyi başarıyorlar, zaten bütün oyunların belli bir yaş sınırlaması yok, kim ne zaman isterse oynayabilir.

 

Kombinasyon sağlama oyunları

 

Binlerce oyun seçeneği arasından kız çocuklarınıza en güzel oyun olarak giydirme oyunları önerilmektedir. Yukarıda saymaya çalıştığımız pek çok güzel sebepten dolayı bunu yapmalı ve çocuklarınızı oyunlarımızın içeriği ile tanıştırmalısınız. Hepsi renkli, hepsi son moda giysilerin eşliğinde giyinmeyi bekleyen oyun kahramanları onları bekliyor. Biz iddia ediyoruz ki bir kez oyuna başlayan çocuklar artık oyunlarımızın abonesi olacaklar ve hep oynamak isteyeceklerdir. Onların bu taleplerini göz önünde bulundurarak hep en yeni oyunlarla karşılaşmaları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz, en son çıkan oyunları en kısa zaman dilimi içinde oyun sitemize ekleyerek onların hep aynı oyunu oynayarak sıkılmalarını engelliyoruz. Giydirme oyunları çok geniş kapsamlıdır ve içerikleri devamlı olarak değiştirilmektedir. Bazen çok uç noktalarda seçimler yaparak kendi zevklerini ve yaratıcılıklarını konuşturmayı başaran kız çocukları bazen de günlük kıyafet seçimlerinin nasıl olabileceğini öğreniyorlar ve abartıdan uzaklaşmanın gerekliliğini anlıyorlar.

 

Hem oyun oynayıp hem de puan kazanmanın onlara verdiği bambaşka heyecanı yaşamanın tek yoludur bu oyunlar. Oyunun konsepti ne olursa olsun onların hayal güçlerinin yeşereceği ve sınırlarını zorlayacağı kesindir. Bir birinden ilginç kıyafetlerin aksesuarlarla uyumlu hale gelebilmesi, kuaförlerde yapılacak saç modellerinin seçimi, makyaj renklerinin nasıl olması gerektiği de onlara göre az işlerden değildir, hatta çok önemli bile olabilir. Gelecekteki hayatlarının olumlu yönde etkilenmesi için bırakın oyunlarımızı istedikleri gibi oynasınlar.

 

Rtl Live