Anasayfa Yeni Oyunlar Popüler Oyunlar Beğenilen Oyunlar

En yeni kayu oyunları ile eğlenmeye başlayın

Kayu 2007 yıllarının başlarında çocukların ilgisini üstüne hızla çekmeye başlamış çizgi film olarak karşınıza çıkmaktadır. Kayu kel bir çocuk karakteri olarak, çocukların dikkatini fazlası ile çekmeyi başarmıştır. Kayu kitaptan uyarlanarak, çizgi film olarak kanada yapımı çizgi film olarak kayunun fiziksel özellikleri dışında, kıyafetleri kırmızı yakalı sarı tişörtü, mavi şortu, tişörtü ile uyumlu sarı çorapları, kırmızı ayakkabıları ile çocukların dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Kayu genel olarak 4 yaşlarında bir çocuğun aile yaşantısı, annesi ile olan yardımlaşmasını temel alan bir çizgi film karakteridir. Kayu çizgi filmleri ve kayu oyunları çocukların yakından takip ettiği bir çocuk kareketerleri arasına girmiştir. Oyuncum.org sitesinde en son çıkan kayu oyunlarını hemen bulabilirsiniz.

 

Günümüzde kayunun birçok çizgi filmi ve birçok kayu oyunları bulunmaktadır. Kayu oyunları dönem dönem tiyatro da sergilendiği gibi, sinemada da geniş bir çocuk izleyici kitlesi de bulunmaktadır. Sinema sektöründe çocuk filmlerin öncüsü olarak ta gösterilmektedir. Aile yaşantısı ve aile bağları konu alınarak hazırlanan kayu filmleri hem ebeveynlerin tercihini çekmek ile beraber, çocuklarınıza bir nevi aile yaşantısının önemini ve aile değerlerini aşılamakta, aile büyükleri ile vakit geçirmenin keyifli ve öğretici olduğunu göstermektedir. Ebeveynlerin tercihleri arasında ilk sırada gelen kayu hem eğitici hem öğretici olması ile tüm dünya üzerinde gösterimleri gün geçtikçe sayısı artmaktadır.

 

Kayu film ve tiyatro sektöründe önde olduğu gibi, çocuk oyun sektöründe de öncü olmayı başarmıştır. Kayu oyunları filmleri gibi eğitici ve öğretici nitelikler taşımaktadır. Sitemizde bulunan çeşitli kayu oyunları, kayu boyama ile çocuğunuzun renkleri tanıması ve öğrenmesi geliştirirken, kayu puzzle ile çocuğunuzun hafızasını geliştirmesine, kayu bahçede oyunları ile aile bağlanırın güçlenmesine destek olmaktadır. Sitemize girerek sizlerde çocuğunuzun istediğiniz saat aralığında, sizin belirlediğiniz dönemlerde kayu oyunlarını oynayabilir, gelişimine destek olabilirsiniz. Kayunun kel bir çocuk çizgi film karakteri olması çocukların dikkatini çekmesi, birçok çocuğun saçlarını kısa kestirme modasını başlatmıştır. Kel ve sarı tişörtlü çizgi film karakteri, sadece çizgi filmde, oyun sektörün haricinde kırtasiye sektörünün de başlıca aranan karakteri haline gelmiştir.

 

Kayunun çizgi filminden sonra kayu oyun oynamaya başlayın.

 

Kırtasiye sektöründe de öncü olan kayu, okul döneminde özellikle erkek çocukların ilgisini üzerine çekmeyi başarmıştır. Kayulu kalem kutusu, kayulu futbol topları, kayulu defter ve birçok alternatifli kırtasiye seçenekleri de okul döneminde çocuklarınızın keyifli ders çalışmasını sağlamaktadır. Kayu sadece kırtasiye sektöründe değil, oyuncak sektörünün de öncüleri arasına girmeyi başarmıştır. Her yaş grubundan çocuklarınız için bulabileceğiniz kayu oyuncakları her çocuğun goğum gününde ve karne hediyesi olarak heyecanlı bir bekleyiş olarak beklediği bir fenomen haline gelmiştir. Kayu oyuncak ve kırtasiye sektörü dışında tekstil sektöründe de hızla ilerlemiş, ve çocuklarınızın tercihleri arasına girmiştir. Kayulu şortlar, kayunun giydiği kırmızı yakalı sarı tişörtler , sarı kayu baskılı çoraplar, kırmızı ayakkabılar özellikle ebeveynleri yaz aylarında çocukların kullanması için ısrar ettiği, çocukların bir türlü sevemediği kasket şapkalar, kayu baskısı sayesinde çocukların severek kullandığı bir tekstil ürünü olarak öne çıkanlar arasındadır. Kayu genel olarak erkek çocukların ilgisini çekmeyi başarsa da kız çocukları da severek çizgi filmlerini izlemektedir. Genel olarak ebeveynlerin, çocuklarınıza yemek yedirmekteki zorluk çekmesi, çocukların kayu çizgi film izlerken yemek yeme oranın yükseldiğini göstermektedir. Kayu çizgi filmleri, kayu oyuncakları, kayu tekstil ürünleri ve kayu oyunları bir süre daha çocuk karakterleri arasında öncelikli fenomen olarak devam edecek görünüyor.

 

Sizlerde bu çocuk karakteri akımında, çocuğunuzun kayu oyunları ve bir çok eğitici ve öğretici oyunları güvenli bir sitede oyun oynamasını isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Rtl Live