Anasayfa Yeni Oyunlar Popüler Oyunlar Beğenilen Oyunlar

Zombileri vurarak heyecana başlayın

 

Gelişen ve devamlı ileri doğru hamleleri ile bizleri şaşırtan teknoloji sayesinde artık hemen her şeyi ayaklarımızın altında, her zaman yani başımızdaki bilgisayarlar ve hatta akıllı cep telefonlarımızla bile internet ortamına bağlanarak canımızın istediği her şeyi sanal alemde yapabiliyoruz. İster bilgi paylaşımı, ister iletişim, ister sohbet ve istersek de online oyunlar oynayarak hem kendimizi geliştirebiliyor ve hem de iyi vakit geçirmenin keyfini yaşayabiliyoruz. Oyun dendiği zaman artık eskiden olduğu gibi sokakta oynanan oyunlar değil, internet oyunları akla geliyor. Bunların arasında neler yok ki, hepsi var ancak zombi oyunları son zamanlarda aranmakta olan oyunlar arasına girdi. Bu oyunlarda filmlerde seyrettiğiniz zombileri vurarak öldürürken ne kadar becerikli oldugunuz ortaya çıkacaktır.

 

Canınız mı sıkıldı, açın telefonunuzu ve nerede olursanız olun hatta otobüslerde bile istediğiniz oyunu oynamaya başlayın. İşte zombi oyunları da son günlerde en çok tercih edilen sosyal alem oyunlarının başında geliyor. Yaşayan ölüler olarak adlandırılan zombilerle ilgili pek çok sinema filmi çekilmiştir ancak online oyun seçenekleri arasına zombi oyunları yeni, yeni girmeye başladı ve biz de trendi yakalayarak hemen oyun sitemize bu oyunları da ekledik ve sizin oynamanızı sağlıyoruz. Korku filmine meraklı olanlar bu oyunları da eminiz ki çok seveceklerdir.

 

İster erkek olun ister bayan, denemeden karar vermeyin, heyecanı iliklerinizde yaşamanın yolu zombi oyunlarını oynamaktan geçer. Bir kere oynamaya başlayınca vazgeçemeyeceğiniz kadar güzel ve etkili olan oyunlar sizi internet sitemizde bekliyor.

 

Zombi Oyunları ile Heyecan Doruklarda

 

İnternetteki oyun sitemize girdiğiniz zaman da göreceğiniz gibi zombi oyunları pek çok grupta toplanmıştır. Sırası ile oynamaya başlayın ve en çok sevdiğinizde karar kılarak onunla iyi vakit geçirmeyi ve gerçek anlamda heyecanı iliklerinizde hissetmeye çalışın. Bir bakmışsınız ki yaşayan ölüler bulunduğunuz dünyayı ele geçirmeye ve sevdiklerinizi yok etmeye çalışıyorlar, bir başka oyunda ise size saldırarak sizin de onlar gibi yaşayan ölüler haline gelmenizi istiyorlar. Oyunların içerikleri çok değişiktir ve mutlaka çok seveceğiniz en az birkaç tane zombi oyunu bulacaksınız.

 

Size yönelik bu gibi oyunları sunarak üzerimize düşen görevi layığı ile yapmaya ve sizleri mutlu etmeye, keyifli ve heyecan dolu anları yaşamanızı sağlamaya çalışıyoruz. Zombi oyunları özellikle gece karanlığında oynandığı zaman daha etkili oluyor, bizlerden söylemesi, siz canınız ne zaman isterse oynamakta özgürsünüz tabii. Sizin için dünya ile aynı anda oynayabileceğiniz ve oynarken zevklerin en büyüğünü duyabileceğiniz her türlü oyunu sitemize yükledik.

 

Zamanı iyi değerlendirmek, nasıl geçtiğini bile anlamamak, eğlenmek ve heyecandan heyecana sürüklenmek için en etkili yol bizin oyunlarımızdır. Zombi dendiği vakit pek çok kişinin içinin ürperdiği kesin olsa da sıra oyununu oynamaya geldiğinde zevk almak kaçınılmaz oluyor. Hem korkuyu hem de keyfi aynı anda yaşamanın mutluluğu içinize dolacak ve sitemizle tanıştığınız için kendinizi çok şanslı sayacaksınız.

 

Zombi Serüvenleri

 

Bu oyunu oynamaya başlarken bazı tehlikelerin sizleri beklediğinizi biliyorsunuz, macera tutkunları ve heyecanı yaşamaktan hoşlananlar için Zombi oyunları değişik sınıflara ayrıldılar ve her biri için değişik metotları kullanıp onları yenmeniz gerekecek. Bazen zombiler sizi esir alacak, bazen dünyanızı, bazen seri katil olan bir zombi hayatınızı alt üst edecek bazen de çok sevdiğiniz birini onların ellerinden kurtarmak zorunda kalacaksınız.

 

Bütün bunları yaparken de kendinizi gerçek bir kahraman gibi hissetmemeniz için bir neden yok. Olayların akışına kendinizi kaptıracak ve gerçek dünyanızın hangisi olduğunun ayrımını bir anda yapamayacaksınız. Zombi oyunları tamamen tutkunu olacağınız tarzda oyun gruplarıdır ve heyecan arayışlarınızı onlarla giderebileceksiniz. Başarılı olduğunuz her oyun sizi diğer oyunlara doğru itecek motivasyon kaynağınız olacaktır. Bağımlısı olunacak en ilginç oyunların başında bu tür oyunlar gelmektedir.

 

Karanlıkların derinliklerinde topraktan çıkan mumya ve zombilerle savaşmak, onlarla mücadele etmek inanın çok hoşunuza gidecektir. Belki de arkadaşlarınıza da aynı oyunları oynamalarını salık verecek ve oyun sitemizin kalitesinden söz etme gereği duyacaksınız. Tüm oyunlarımız bedava olup, her zaman bu kural geçerli olacaktır, ses ve görüntü kalitesi ise diğer oyun sitelerine göre çok daha güzeldir. Aklınıza geldiği anda bulunduğunuz yer neresi olursa olsun oyuna başlayarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

 

Zombilerin Heyecanlı Dünyası

 

Oyun sitemizdeki hangi oyunu oynamak isterseniz isteyin yön tuşları en büyük yardımcınız olacaktır. Heyecan dolu anlara imza atmak, adrenalin patlaması yaşamak içinse seçeceğiniz tek oyunlar zombi oyunları olmalıdır. Bilindiği gibi korku oyunlarını oynayabilmek için 13 yaş ve üstünde olmanız daha uygun olur. Ama sitemizdeki diğer oyunlar için bu tarz bir sakınca söz konusu bile değildir. Her yaş grubu için oynanacak oyun sayımız bir hayli fazladır. Ancak genellikle erkek oyun severler zombi dünyasına dalmaktan ve onlarla savaşmaktan çok hoşlanıyorlar. Bir oyun içinde bazen iki farklı türde oyunu da bulabiliyorsunuz, zombilerin kötülüklerinden korunmaya çalışırken araç ezmece gibi bir yarış oyunu da karşınıza çıkabiliyor.

 

Aynı iki ayrı heyecana bir tek oyunla kavuşmanız mümkün olabiliyor. Bu güzelliklerin tümü için yapmanız gereken tek şey oyun sitemize üye olmanızdır. Sadece birkaç dakikanızı alacak olan üyelik işlemlerinden sonra hemen oyunlarımız arasından seçim yapmaya ve oynamaya başlayabilirsiniz. Zombi oyunları kategorimizde her türden oyunu bulacaksınız, testere zombiden tutun da zombi ezmece oyununa kadar…Hepsi bir birinden ilginç ve korku dolu anlarla sizi heyecanlandıracak olan bu oyunların kısa sürede bağımlısı olacağınızı biliyoruz. Dünya çapındaki oyun sitemiz sizi her zaman en son hazırlanan oyunlarla tanıştırmaya kararlı, sizlerden aldığımız olumlu eleştiriler de en büyük motivasyon kaynağımızdır.

 

Zombi Oyun Kategorisi

 

Son yıllarda çekilen korku filmleri örnek alınarak oluşturulan oyun gruplarından biridir zombi oyunları ve çok popüler olma yolunda adım, adım ilerlemektedir. Farklı platformlarda yaşanan zombi savaşları da sizin için tasarlanarak hayat bulmuş oyunlar arasındadır. Gün içinde bu oyunları oynamayı seçen binlerce kişi eğlenirken heyecan duymanın nasıl bir duygu olduğunu anlayabiliyorlar. Biz oyun sitesi olarak içeriğimizin zenginleştirilmesini hedefledik ve bu güne dek bu gelişimi tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Bu oyunlarımızı sadece belli yaş aralığında ve farklı cinslerin oynadığını söylemek pek de doğru olmaz, korku öğelerini sevenler, sinemaya gitmektense bu duyguyu oyun oynayarak yaşamayı tercih edenlerin sitesiyiz. Zombi oyunları giderek revaç gören ve oyuncu sayısı her geçen gün artış gösteren oyunlarımız arasında yer alıyor. Sitemizin içeriğinde bulunan hiçbir oyun çocukların ruh sağlığını bozacak düzeyde değildir. Anne ve babalar oyun seçimlerini yaparken kaliteli siteleri tercih etmeye bu yüzden özen göstermelidir. Biz oyun sitesi olarak uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz sizler için konuşturduk ve sağlıklı bireylerin oynayabileceği her türden oyunu sitemize eklemeyi başardık.

 

Yani demek istediğimiz şu ki, çocuklar ailelerinin iznini almaya gerek olmadan da sitemizi ziyaret ederek istedikleri oyunları rahatlıkla oynayabilirler. Sektörün en bilinen ve başarıları ile gündem yaratan oyun sitelerinden biri olarak sizlere hizmet veriyor olmanın gururunu ekip arkadaşlarımızla birlikte yaşıyoruz.

Rtl Live